Головна >>Події>

     
       
       
 
  Події в житті коледжу  
   
 

Твоя любов дає мені наснагу,
Твоя любов веде в незнаний світ.
Так будь вовік, благословенна мати,
Твоя любов вчить, як у світі жить.
Микола Мозговий

 

Мама – найдорожча людина для багатьох з нас. Вона дала життя, оточила турботою і ласкою, виховала.
Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна!
День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить і буде самовіддано любити.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
Матір – всьому початок. Матір – берегиня роду, домашнього вогнища Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. В цей день від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

З нагоди свята у бібліотеці  коледжу розгорнута виставка «Рідну маму бережіть».

     Родзинкою виставки є робота майстрині Галини Окіпняк, викладачки коледжу,  лялька - мотанка  «Матуся» та Людмили Павлової  вишита бісером ікона-оберіг.

   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

с. Шевченкове