Спортивні заходи  
   
 
12 вересня 2019 року в рамках проведення Олімпійського тижня відбулися змагання з волейболу між збірними відділення
"Механіки і транспорту" та відділення "Загальноосвітньої підготовки геодезії та землеустрою". З рахунком 2:1 по партіях
премогу здобуло відділення "Механіки і транспорту".
 
   
   
 
 
 
11 вересня 2019 року в рамках проведення Олімпійського тижня відбулися змагання з футболу між збірними відділення
"Механіки і транспорту" та відділення загальноосвітньої підготовки "Геодезії та землеустрою". З рахунком 4:1 премогу
здобуло відділення "Загальноосвітньої підготовки геодезії та землеустрою"
   
   
   
   
   
   

10 вересня 2019 року в рамках проведення Олімпійського тижня відбулися змагання "День спринтера (біг на 100м).

Шалемба Владислав, група 21А - І місце
Смагло Володимир, група 31А - ІІ місце
Хмара Владислав, група 31Т - ІІІ місце

Дудник Анастасія, група 21Т - І місце
Васильчук Вікторія, група 11А - ІІ місце

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фізичне виховання утверджує здоровий спосіб життя, формує фізичні здібності особистості,зміцнює здоров’я. В коледжі працюють спортивні секції з волейболу, футболу, атлетичної гімнастики, настільного тенісу які сприяють розвитку фізкультури і спорту та урізноманітнюють форми дозвілля студентів.
В 2019 році проведено першість коледжу з футболу, волейболу (юнаки та дівчата), настільного тенісу, гирьового спорту, армліфтингу.
В гуртожитку №1 працює тренажерна кімната та кімната для гри в теніс.

 

Студенти взяли активну учать у спортивних змаганнях коледжу. Призери нагороджені грамотами за призові місця.

з футболу    
I місце група М4,
II місце група М7,
III місце група М5;

з волейболу
I  місце група М3
II місце група Зв4,Зв5
III місце група М7;

з настільного тенісу (юнаки)
I місце Павленко Владислав, Зв3
II місце Ласкучеровий Денис, 12А
III місце  Козодой Наталія, Зв4;

з легкої атлетики (юнаки)
I місце Ревінський Роман, М7
II місце Семерик Олександр, Зв5
III місце Ковтун Олександр, Оп3

(дівчата)
I місце Слободяник Тетяна, 11Т
II місце Коваленко Марина, Зв4
III місце Козодой Наталія, Зв4

з шахів
I місце Грабовий Юрій, М5
II місце Карпенко Владислав, 12А
III місце Колісник Іван, М8

з шашок
I місце  Войтенко Вячеслав, М5
II місце Колісник Іван, М8
III місце Чернявський Сергій, Зв4

з гирьового спорту
I місце Бігун Владислав, М6
II місце Власюк Олексій, М6
III місце Войтенко Вячеслав, М5

з пауерліфтингу
Призери у ваговій категорії до 60 к
I місце Сабадаш  Максим (результат 195кг)
II місце Петренко Олександр (результат 175кг)
III місце Ястремський Микола (результат 175кг)

Призери у ваговій категорії до 65 кг
I місце Бігун Владислав  (результат 220кг)
II місце Забудський Віталій (результат 220кг)
III місце Химич Володимир (результат 190кг)

Призери у ваговій категорії до 75 кг
I місце Войтенко В’чеслав (результат 230кг)
II місце Кавецький Назар (результат 210кг)
III місце Погорілий Юрій (результат 190кг)

Призери у ваговій категорії до 85 кг
I місце Марченко Вадим (результат 290кг)
II місце Кукса Андрій (результат 265кг)
III місце Загородній Андрій (результат 250кг)

Призери у ваговій категорії до 90 кг
I місце Грабовий Юрій(результат 220кг)
II місце Дем’яненко Андрій (результат 210кг)

Змагання з гирьового спорту
Вагова категорія до 70 кг
І місце Бігун Владислав          група М6
ІІ місце Красюк Олександр група М8
ІІІ місце  Петренко Олександр   група М8

Вагова категорія до 80 кг
І місце Іванченко Ростислав   група М4
ІІ місце Войтенко В’ячеслав      група М5
ІІІ місце Грабовий Юрій             група М5

Вагова категорія до 90 кг
І місце Дем’яненко Андрій група М6
ІІ місце Осадчий Ростислав  група М6
ІІІ місце Загородній Андрій   група Зв5

Проведено «Олімпійський тиждень» присвячений Дню фізкультури і спорту, в рамках якого було проведено – олімпійський урок на тему: «Досягнення українських спортсменів», «День спринтера», товариські зустрічі з футболу і волейболу між збірними відділень. Спортивне свято «Козацькі забави», військову - спортивну гру «Джура», турніри з волейболу з нагоди визволення с. Шевченкове від німецько-фашистських загарбників, до Дня Збройних сил України, до Дня добровольця, до Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня за участю команд коледжу та с. Шевченкове.

   
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
           
           
           
    с. Шевченкове